Η ολική διαμόρφωση του αυτοκινήτου είναι ένα από τα πιο ιδιαίτερα κομμάτια της δουλειάς μας. Απαιτεί συγκέντρωση για τον σχεδιασμό του κάθε σημείου, ακρίβεια στις κινήσεις και συνεργασία για το καλύτερο αποτέλεσμα.
Ο παράγοντας που ξεχωρίζει τα προϊόντα μας είναι ένας καλά μελετημένος σχεδιασμός. Η σωστή κατανόηση των στόχων και η απεριόριστη δημιουργικότητα βρίσκονται στον πυρήνα κάθε γραμμής που χαράσσεται στο στούντιο σχεδιασμού μας.
H ομάδα μας σχεδίασε και δημιούργησε ένα body kit με μεταλλικούς προφυλακτήρες, φτερά απο ανθρακόνημα/κέβλαρ, και προστατεύτηκες ποδιές αλουμίνιου.
Εδώ μπορείς να κάνεις το όχημα σου παντός δρόμου με torsen διαφορικά, αναρτήσεις, ζάντες και λάστιχα για όλα τα terrain.
Δημιουργήσαμε μεταλλικά σκαλοπάτια, σχάρες οροφής, βάσεις για προβολείς led, και του προσαρμόσαμε όλα τα καλούδια για να μπορεί να ανταπεξέλθει στις εξορμήσεις μας.